Najdokładniejszy przyrząd do badania wzroku

Specjalny przyrząd do badania dna wzroku, oftalmoskop – nazywany również wziernikiem okulistycznym – ma własne oświetlenie i zasilany jest przez połączenie spośród siecią elektryczną poprzez transformator lub poprzez zamontowane w rękojeści wziernika baterie bądź akumulator.

  Prawidłowa wartość ciśnienia śródgałkowego mieści się przy pewnych granicach i nie zaakceptować powinna przekraczać wartości 21-22 mm Hg. Są jednak osoby, u których nacisk to wynosi więcej aniżeli 22 mm Hg i takie, u których wynosi ono znacznie poniżej zasady, czyli 12-15 mm Hg.

W naszym salonie optmometrysta fleks pomoże dopasować z szerokiego wybór opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych znanych ogólnoświatowych marek: Fendi, Kenzo, Tommy Hilfiger, Carrera, Polaroid, Giggi Barcelona, Etnia Barcelona, Niebagatela, Prada, Hugo Boss, Humphrey’s, Brendel.

Optyk Fleks to salon optyczny zawierający się na warszawskim rynku, w marysinie wawerskim, współpracujący z najkorzystniejszymi producentami w branży optycznej – zarówno w kwestii oprawek, jak i szkieł, w tym szkieł kontaktowych.

Wyróżnia nas solidność wykonywanych prac i przyjazne podejście do wszelkiego Klienta, a także wielki wachlarz usług i kompetentny zespół profesjonalistów, to zawsze gwarancja najwyższej właściwości i korzystnej ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *